حراج گردو در ترکیه موجب جنایت بین مردم رهگذر شد

گردو در ترکیه میوه‌های هسته‌دار گرد و تک‌دانه‌ای هستند که از درخت گردو رشد می‌کنند. آنها منبع خوبی از چربی های سالم، پروتئین و فیبر هستند. آنها ممکن است سلامت قلب و استخوان را بهبود بخشند و در کنار سایر فواید به مدیریت وزن کمک کنند.

درختان گردو بومی شرق آمریکای شمالی هستند اما در حال حاضر معمولاً در چین، ایران و در ایالات متحده در کالیفرنیا و آریزونا رشد می کنند.

در زیر پوسته میوه گردو یک مهره چروکیده به شکل کره وجود دارد. گردو به دو بخش مسطح تقسیم می شود تا به صورت تجاری به فروش برسد.

گردو هم خام یا بو داده و هم شور یا بدون نمک موجود است. ممکن است ایمنی را تقویت کند. گردو حاوی آنتی اکسیدان هایی است که سیستم ایمنی بدن شما را سالم نگه می دارد و از شروع بیماری ها جلوگیری می کند. هر روز مقداری گردو به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

گردو

گردو سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی مانند مس و ویتامین B6 است که ممکن است ایمنی را تقویت کند.

ممکن است سلامت استخوان را بهبود بخشد
گردو حاوی یک اسید چرب ضروری به نام اسید آلفا لینولنیک است. این اسید و ترکیبات آن با استخوان‌های قوی‌تر و سالم‌تر مرتبط هستند.

اسیدهای چرب امگا 3 موجود در گردو نیز می تواند کمک کننده باشد. آنها به مبارزه با التهاب و کاهش تحلیل استخوان بعدی در انسان کمک می کنند.

ممکن است خواب بهتری را فراهم کند، زن بهتر می خوابد که از مزایای گردو ذخیره می شود. گردو ملاتونین دارد. این ترکیب با الگوهای خواب بهتر مرتبط است. اسیدهای چرب امگا 3 ممکن است فشار خون را پایین نگه دارند و به کاهش استرس کمک کنند. با این حال، تحقیقات بیشتری در این زمینه مورد نیاز است.

مصرف روزانه یک گردو ممکن است برای زنان باردار بسیار مفید باشد. گردو حاوی گروه های ویتامین B کمپلکس سالم مانند فولات، ریبوفلاوین و تیامین است. اینها ممکن است سلامتی را در دوران بارداری تقویت کنند. با این حال، تحقیقات بیشتری در این زمینه مورد نیاز است.

اسید فولیک موجود در گردو به ویژه برای زنان باردار و جنین ضروری است. اسید فولیک دارای خواص بیولوژیکی بسیار مفیدی است که ممکن است در دوران بارداری مفید باشد.