شوینده مدیک 8 موجب افزایش جوش صورت شد

محصولات مراقبت شخصی در اتاق ما، در حمام و در کیفی که وقتی برای پیاده روی بیرون می رویم حمل می کنیم وجود دارد. آنها چه هستند؟ می‌توان گفت آن‌هایی هستند که قرار است در تماس با قسمت‌های سطحی بدن انسان یا با دندان‌ها و مخاط دهان قرار گیرند، با هدف انحصاری یا اصلی تمیز کردن، خوشبو کردن، اصلاح ظاهر، محافظت از آنها یا حفظ آنها.

از جمله مواردی که در این تعریف گنجانده شده اند می توان به مرطوب کننده های پوست، شوینده مدیک 8، عطرها، لاک های ناخن، صابون ها، کرم ها، حوله های مرطوب، شامپوها، نرم کننده ها، ضد آفتاب ها، روان کننده ها، رنگ مو، دئودورانت ها و غیره اشاره کرد . آنها محصولاتی هستند که ما را به صورت روزانه همراهی می کنند و به همین دلیل توجه به مواد تشکیل دهنده آنها ضروری است.

هر بار که یکی از این اقلام را خریداری می کنید، دستورالعمل استفاده و همچنین هشدارهای موجود بر روی بسته بندی را مطالعه کنید.

شوینده هنگامی که فردی در معرض طیف گسترده ای از آماده سازی های مراقبت شخصی قرار می گیرد، خطر قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی که می تواند با سرطان، مشکلات هورمونی، ایجاد آلرژی یا تحریک پوست مرتبط باشد، افزایش می یابد.

به همین ترتیب، مهم است که بدانید این مقالات حاوی دو ماده هستند که آنها را شناسایی می کند: مواد کمکی و افزودنی ها . اولی نحوه انتقال ماده فعال محصول را تعیین می کند، خواه به صورت کرم، ژل، فوم و غیره باشد. از سوی دیگر، افزودنی ها مواد دیگری هستند که حفظ، رنگ، عطر و ویژگی های دیگری دارند که برای مصرف کنندگان جذاب است.

محصولاتی مانند کرم های مرطوب کننده، ژل های اصلاح، روان کننده های صمیمی و خمیر دندان…
محصولاتی مانند کرم های مرطوب کننده، ژل های اصلاح، روان کننده های صمیمی و خمیردندان حاوی پارابن هستند، ترکیبات شیمیایی که
سلامتی شما و محیط زیست در خطر است.
مادریگال آلمانی، مدیر مؤسسه تحقیقات دارویی دانشگاه کاستاریکا (UCR)، چندین سال است که این موارد را بررسی کرده و تأیید می کند که برای مصرف آگاهانه، لازم است مردم هنگام خرید مطلع شوند. و استفاده از آنها، اما شرکت ها نیز آنها را با استانداردهایی که سازگار با محیط زیست و سلامت انسان هستند توسعه می دهند.