لنت ترمز عقب پرایدی که در سرعت بالا موزیک پخش می کند

اگر مدتی است لنت ترمز عقب پراید خود را بررسی نکرده اید ، احتمالاً وقت آن رسیده است که به آنها نگاهی بیندازید. افزایش فاصله توقف یا صدای جیر جیر فلزی ممکن است نشانه هایی برای شروع بازدید از مغازه باشد. با این حال، برای تعویض لنت ترمز ، باید برخی از جنبه ها را از قبل در نظر بگیرید.

چه پیکاپ هایی را سوار کنم؟ آیا وسایل کم‌هزینه می‌توانند خطرناک باشند؟ لنت های گران تر چه تاثیری روی ترمز دارند؟ سوالات زیادی در مورد این عملیات تعمیر و نگهداری وجود دارد که برای ایمنی خودرو شما بسیار مهم است .

در مطالعه‌ای که امروز به شما پیشنهاد می‌کنیم ، رفتار و کیفیت قرص‌های مختلف طبقه‌بندی شده بر اساس بودجه خریدشان بررسی می‌شود. ما قبلاً به شما گفته ایم که همانطور که انتظار می رود ارزان ترین ها بهترین گزینه نیستند. زیرا به قول معروف: « خوب و ارزان، در کفش نمی گنجد ».

لنت
بدون شک سیستم ترمز یک عنصر ضروری برای عملکرد خودرو است. ایمنی در کشتی، تا حد زیادی به توسعه سیستم مذکور بستگی دارد. از این نظر، انتخاب لنت ترمز بسیار مهم است، زیرا بیش از 60٪ از کیفیت ترمز را به خطر می اندازد.

حتما شما هم در مواردی شنیده اید که ماشینی که زیاد می دود باید ترمز زیادی هم داشته باشد. البته اگر بعد از آن نتوانید ایمن ترمز کنید، رسیدن به حداکثر سرعت بی فایده است. بنابراین، اینجاست که نوع آویزهای استفاده شده، جدا از معماری ترمز، بسیار مرتبط است.

از این گذشته، برای دنیای رقابت، لنت ترمز باکیفیت، به لطف یک راننده خوب، تعیین کننده است . دستیابی به بهترین زمان تنها با ترمزهای دقیق و تحمل بالایی در برابر خستگی امکان پذیر است. واضح است که رفتار برخی از لنت‌های کم‌هزینه مانند لنت‌های ساخته شده از کربن نخواهد بود.

به همین ترتیب، همه اینها به خودروهای خیابانی منتقل می شود. ما باید لنت هایی داشته باشیم که به خوبی به ترمز اضطراری پاسخ دهند . و همچنین، همانطور که در این مطالعه تجزیه و تحلیل شد، ما می خواهیم آنها در هنگام راه رفتن بادوام، ساکت و راحت باشند.