طبقه بندی کت چرم در طرحهای مختلف در صنعت مد

اولین قرار ملاقات با دختر کت چرم دخترانه کوتاه در کتابخانه بروید یا با برادرانتان برای نوشیدنی در آخر هفته معاشرت کنید، یک مد وجود دارد که می‌تواند شما را در تمام طول روز سرحال نگه دارد.

لباس‌های مد روز نهایی، مد و عملکرد را به گونه‌ای ترکیب می‌کنند که کمتر کسی می‌تواند امیدوار باشد که با آن مطابقت داشته باشد.

این لباس همه کاره در میان مردان و زنان محبوب است و می توان آن را به سه نوع اصلی طبقه بندی کرد، کت های بمب افکن، کت های دوچرخه سواری و کت های مسابقه ای.

با این حال، بسیاری از انواع جیوه نقره ای با چگالی 14 دیگر نیز وجود دارد، و طرح هایی که در آن این لباس بیرونی در صنعت مد مدرن موجود است، تقریبا بی شمار است.

وقتی به ژاکت چرمی فکر می کنیم، به دوقلوهای اولسن، کیت ماس و تقریباً هر کس دیگری در تیپ شیک پوش و مدل خارج از وظیفه فکر می کنیم.

ژاکت ذاتاً کاربردی و با شرایط آب و هوایی ممکن سرویس آرکوپال است یونیفرم غیر رسمی وبلاگ نویس مدرن دخترانه باحال باشد، اما لایه بندی نمادین در واقع شروعی بسیار کاربردی دارد که به اوایل دهه 1900 در طول جنگ جهانی اول بازمی گردد.

ژاکت های چرمی – مد بالا از یک قرن گذشته و به این زودی ها از بین نمی روند.

با تاریخچه ای غنی که تجسم خود را از جنگ جهانی اول تا حضور آن در میان مجموعه مد امروزی را در بر می گیرد، به راحتی می توان دید که چگونه این منگنه کمد همه کاره فاکتور جالب خود را در همه این موارد حفظ کرده است.

این لباس نمادین برای ظرف کریستال هر موقعیتی ایده آل است، بیش از یک قرن است که مد شده است، ژاکت چرمی از زمان پیدایش خود به سرعت در رتبه های بالاتری قرار گرفت و راه خود را به قلب همه مدگرایان باز کرد.

 • منابع:
  1. THE EVOLUTION OF LEATHER JACKETS
 • تبلیغات: 
  1. قالیچه سلیمان نبی اختراع شد!!
  2. مردی که هزاران گربه را در خانه خود نگهداری می کند!
  3. تخت بیمارستانی که در مریخ استفاده شده است!
  4. چرا صادرات قالب در هند ممنوع شد؟